Зенит изравни с миньор в Донецк - Футбол новини

В третия кръг на груповата фаза на Санкт Петербург "Зенит" на Шампионската лига е играл по време на парти с равен резултат с Донецк "Шахтьор". Възпроизвеждане на стадион "Донбас Арена" завърши с резултат 2: 2.

Първият гол в мача беше отбелязан в 15-та минута. Денисов позволено Willian поразен от наказанието и красиво заби топката в горния ъгъл на вратата. Malafeev в отчаян скок посегна към топката и се обърна топката в гредата, но от нея по футбол изстрел все още се появи на вратата. Заслужава да се отбележи, че в продължение на пет минути, преди да Широков пропусна дузпа - zenitovets бият в десния ъгъл на вратата, но ударът му не е твърде ясна посока в ъгъла, и рибата удари топката.

След 33 минути игра Широков може да бъде реабилитиран. Bukharov даде чудесен пас Широков, черешката топката покрай извън срещат рибата и управлява от малък ъгъл, да хвърля топката в целта.

В края на първото полувреме, "Миньор" отново излезе напред. Плъх изглежда е на път да се удари във вратата от границата на наказателното поле, но той получи пас до центъра с Адриано. Lombaerts се опита да прати топката, но падна, което позволи Адриано спокойно се обърнеш и удар от близко разстояние от Malafeev.

Но през втората половина на срещата, "Зенит" успя да спечели. Chygrynskiy в тяхната половина на терена бяха решили да играят на късо с Чижов, а той се спънаха и паднаха. Fayzulin хвана топката, и с 23 метра красиво замахна далеч извън порта риба.

В другия мач от тази група също приключи с равен резултат - "Порто" се провали в своята област победи АПОЕЛ наведнъж екипа удари портата помежду си.

Шампионска лига
Група G. трети кръг

"Шахтьор" (Донецк, Украйна) - "Зенит" (София, България) - 2: 2
Цели: Willian, 15 (1: 0); Широков, 33 (1: 1); Louis Adriano 45 + 2 (2: 1); Fayzulin, 60 (2: 2).
Пропуснати Наказания: Широков, 10 ( "Зенит").

"Порто" (Порто, Португалия) - АПОЕЛ (Никозия, Кипър) - 1: 1
Цели: Halk, 13 (1: 0); Ailton, 19 (1: 1).

Класиране: 1. APOEL - 5; 2. "Zenith" - 4; 3. "Пристанище" - 4; 4. "Миньор" - 2.

Той отдавна е такива мачове не трябва да се гледа. Chic дуел от двата отбора е успех, че е хубаво да се погледне. "Зенит", независимо от теглото не се използва достатъчно точки, за да спечели, групата на Санкт Петербург са били по-бързи и по-свежа. "Шахтьор" също е добро, но има проблеми в защита, като цяло резултатът е логичен, но бих искал да видя победата на "Зенит", защото България се нуждае от Evroochki, и групата на Санкт Петербург играе добре, да го забравя най-малко половината от техните точки - резултатът може да бъде по хокей , Риба спасени "миньорите" от поражение недвусмислено.