Fell или удари

Точкова магически гол в мача, "Манчестър Юнайтед" и "Ливърпул", Антъни Марсиал стана 13-ия играч в домакините, която се отличава в дебютния си мач.

Най-скъпата на световното за младежи събират възторжени отзиви след ярка външност на "Олд Трафорд", но дали ще повтори успеха на Нистелрой или ще отиде в сенките, като Федерико Македа?

Виж 12 други играчи, блестящи в първите си мачове във Висшата лига за "Юнайтед" ...

Pol Skoulz е жива легенда "Юнайтед".

Тъй като той прави дебюта си: "Юнайтед" призна с разлика от два гола, когато един талантлив млад човек заменя Лий Шарп в 62-ата минута. Ерик Кантона вкара едно попадение, а след това Скоулс изравни. За съжаление за "дяволи", "Ипсуич" успя да грабне победата в продължение на 9 минути преди края на мача.

Солскяер се превърна в един от героите "Обединени".

Ван Нистелрой е вкарал 95 пъти за "Юнайтед" във Висшата лига мачове.

Той дебютира: pobivshy трансфер рекорд футболист вкара два гола за две минути в дома мача срещу "Фулъм", който завърши с резултат 3-2.

Как се играе: Холандецът - един от най-добрите нападатели на Висшата лига, отбелязвайки 95 пъти в 150 мача. Навън в "Реал Мадрид" в скандални обстоятелства.

Миналата година Александър Byuttner остави в "Динамо".

Nik Pauell не живее в очакване на шанс в първия отбор

Как се играе: Всичко се обърка, тъй като това би могло за Ник: Контузиите и лошо под наем не му помогне да влезе в базата. Сега той се възстановява от контузията си, но той ще бъде много трудно да се получи до стартовия състав.

В крайна сметка: Все още има време да се докаже.

Джеймс Уилсън е необходимо под наем в Чемпиъншип.